Kiti projektai
 
Žaliausia Vilniaus centro vieta
</>Parduodami butai Vilniuje yra žaliausioje miesto centrinėje dalyje – Žvėryne. Gyvendami čia visus svarbiausius objektus pasieksite lengvai ir greitai, o greta esantys Vingio parkas ir upė Neris užtikrins, kad po darbo galėtumete džiaugtis laisvalaikiu gamtoje šalia namų.
Išvystyta infrastruktūra
 
Gyvendami „Žvėryno namuose“ galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto objektus dviračiu. Aplinkui šią gyvenvietę rasite ne tik vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams, bet ir prekybos centrą „Panorama“, restoranus, kavines.
 
Ekologiškos medžiagos
Kurdami šį projektą rinkomės ekologiškas ir draugiškas aplinkai statybines medžiagas, kurios yra nekenksmingos sveikatai ir neturi alergenų.
Šilti namai
 
Ypatingą dėmesį skiriame šių namų energiniam efektyvumui, tad naudodami naujausias technologijas siekiame, kad šildymo išlaidos vidutiniškai nebūtų didesnės nei 0,35 Eur/kv.m. per mėnesį. Butuose numatyta individuali šildymo apskaitos sistema.
 
Apželdinti vidiniai kiemeliai
Grįžus į šiltus namus galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus išsaugoti ilgaamžiai medžiai, įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų aikštelės, o vasarą akis džiugins žydintys gėlynai.
 
Saugumas
Gyvenvietės vidinis kiemas yra uždaras ir rakinamas, tad čia gyvendami galėsite jaustis saugūs ir mėgautis privatumu.
 
Stilingi namai
Siekdami, kad gyvenvietė įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, namams parinkome vingio formą, primenančią Neries upės vingį. Fasadą dengiančios natūralaus klinkerio plytelės kartu su dažyto tinko sienomis sukurs ekologiškus, šiltus ir jaukius Jūsų namus. Juose suprojektuoti butai bus šviesūs ir funkcionalaus planavimo.
 
Požeminis parkavimas ir sandėliukai
Automobilį galėsite statyti saugioje požeminėje parkavimo aikštelėje. Po namais gyventojų patogumui yra numatyti sandėliukai.

Kiti projektai